• Неодамнешно
  • -10 %
РК автомобил 1/10 HSP Резервни Делови 102065 02069 Пурпурна Компактно Алуминиумско Радио Фах Надградба на Делови За 1:10 RC Модел на Автомобил На Патот 94102

РК автомобил 1/10 HSP Резервни Делови 102065 02069 Пурпурна Компактно Алуминиумско Радио Фах Надградба на Делови За 1:10

DEN 201.00
DEN 223.68

Количина на стоки
Тековен


HSP 102065 02069 Применливи предмет : 94102 94122 другите ..
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
4)Ако ви треба производи кои не се наоѓаат во продавница, ве молиме контактирајте со нас .Постојат многу модел на производи,ние можеме да 't take фотографии за секој модел, Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.

Други карактеристики

Бренд Име:
BLLRC
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Надградба На Делови/Додатоци:
Рамка
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Алатка Материјали:
Собрани класа
За Возило Тип:
Автомобили
Број На Модел На:
102065 02069
Технички параметри:
Вредност 10
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Материјал:
Алуминиум легура
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Компактно Алуминиумско Радио Лента
Тежина На Пакет:
0.150kg (0.33lb.)
DIY Материјали:
Таписерии изработка
is_customized:
Yes
Потеклото на Земјата:
Кина
Структура:
Други
квалитет:
Супериорен производ
Suivice:
Висок Квалитет на услуга
боја:
како што е прикажано на сликата
Модел:
102065 02069
Додатоци локација:
Компактно Алуминиумско Радио Лента

Најдобри понуди