• Неодамнешно
  • -31 %
8pcs RCAWD Топката Главата во Шок Апсорбер Амортизерите За 1/10 1/8 Рк Хоби Модел на Автомобил 5.8*7.2*3мм 6.8*7* 3мм Hpi Hsp Traxxas Losi Axial

8pcs RCAWD Топката Главата во Шок Апсорбер Амортизерите За 1/10 1/8 Рк Хоби Модел на Автомобил 5.8*7.2*3мм 6.8*7* 3мм

DEN 73.00
DEN 105.12

Количина на стоки
Тековен


Ние се стремиме во обезбеди на нашите почитувани клиенти со големи чувства пред/за време на/по купувањето.
Забелешки :
1>ве Молиме, напишете вашето име, презиме,контакт број и детален адреса кога се потврди цел.
Ако неисправни предизвикани од Човечки оштетувања, оштетувања од вода, заспивам штета и во correctable користење, сите поправка цена го носат на купувачот.
Покрај тоа, ние ќе ТРЕБА ВАШАТА ПОМОШ за да се остави ПОЗИТИВЕН ФИДБЕК, ако сте задоволни со нашите производи и услуги,што е многу важно за нас. И ние ќе брод, како на вашиот превозот информации. Ако би сакале да се промени на адресата, ве молиме контактирајте со нас ВЕДНАШ по уплатата.
Купувачот мора да ги сноси сите предмети се врати превозот такси, данок, царина, итн.
Она што е уште поважно,ние ќе го ценат многу, ако можете да ни се обратите за комуникација, наместо да ни даде негативни повратни информации директно дали имало било незадоволство/прашања кога ќе го примите пакетот.
За пари гаранција за враќање :
такси превозот и осигурување надоместоци се неповратни.8*7*φ3mm Hpi Hsp Traxxas Losi Axial Tamiya Redcat Himoto Losi Kyosho
Пакет Количество:8pcs
Тежина(г): 6
Опис : За 1/10 Скала
Општо земено,ние брод во светот со Кина Пост Регистрирани Воздух Mail , e Packet на сад и Специјална Линија на руски,кои се со следење на број и ќе може да се провери на испорака на информации за официјалната веб-страница.
2>Целиот врв на превозот, како Божиќ, време на испорака ќе бидат одложени во некои области.
Сите елементи МОРА да се врати во првобитната состојба, со сите кутија и додатоци.
13-56days во Канада
17-60 дена да Бразил
Други изразат пост како EMS,DHL и ПРОЗОРЦИ е на располагање премногу.
Без побарувања за сите штети на надворешното поле предизвикано од превозот couriers.
Сите врати непотребни предмети, ние ќе ги провери и да ги испита неисправни.Ние ќе испрати купони за некои големи купувачи како подарок кога се пресметува наредби и евиденција достигне определен стандард.
8pcs RCAWD Топката Главата во Шок Апсорбер Амортизерите За 1/10 1/8 Рк Хоби Модел Carφ5.
Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 5 работни дена од денот на добивањето на плаќање(со исклучок на викенди и државни празници)
Време на испорака околу 7-60 работни дена да повеќето земји
8-15days во САД од страна на e Packet
8-28days да руската од страна на Посебна Линија
7-35days. Тие ќе трае пократко време на испорака околу 3-10 дена по различни изразат сте го одбрале,но тие ќе доведе до повисоки превозот чини околу $20 или поголема, ве молиме контактирајте со нас ако сакате ни да се ревидира превозот метод за било итни потреби.

Други карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Четири тркала Атрибути:
Школка/Шасија/Крило/Глава
За Возило Тип:
Автомобили
Број На Модел На:
F290009 F290010
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Надградба На Делови/Додатоци:
Шок Апсорбер
Материјал:
Метал
Алатка Материјали:
Собрани класа
Бренд Име:
RCAWD
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Шок Топката Главата
Квантитет На Пакет:
8pcs
Нето тежина:
6-11g
Состојба:
Бренд Нови
За Возило Тип:
За РК Хоби Модел на Автомобил
Земја на Производство:
Кина
Година:
2016 година
Type1:
надгради Хоп-up делови
Име:
Топката Главата Во Шок Апсорбер Амортизерите
Точка Бр.:
F290009 F290010

Најдобри понуди