• Неодамнешно
  • -71 %
РК Автомобил 1:22 Голема Брзина Тркачки Автомобил 2.4 G 4WD Радио Контрола Спорт Off Road Лебдат Трки Електронска Играчка За Деца Хоби Играчки

РК Автомобил 1:22 Голема Брзина Тркачки Автомобил 2.4 G 4WD Радио Контрола Спорт Off Road Лебдат Трки Електронска Играчка

DEN 931.00
DEN 3211.20

Количина на стоки
Тековен


Мали РК Автомобил 1 : 22 Голема Брзина Тркачки Автомобил 2.4 G 4 WD Радио Контрола Спорт Лебдат Трки електронска играчка
Забелешка : Поради транспорт безбедност, Ние ќе ги искористиме цврста Картонска кутија, наместо на Оригиналната кутија,ако треба оригинална кутија,pls отворете го овој линк :
http : //www.aliexpress.com/store/product/Add-Original-Box-for-Model/316959_32556667739.html
и закажете
Тема : Состојба : Големи 1 : 22 РК Автомобил со Голема Брзина Тркачки Автомобил 2.4 G 4 Тркала Далечински Управувач Спорт Лебдат Тркачки Автомобил Модел електронска играчка Материјал : алуминиум со пластичните делови,АБС Боја : ЦРВЕНА време на Полнење : 100 MIN Големина : 21cm x 13cm x 9cm (L x W x H) Автомобил моќ : 3.6 V 300 MAH батеријата (вклучени) Предавателот моќ : 1.5 V AA*2 парчиња батерија (не се вклучени) Брзина : 20 KM/H Нови пристигнување 100% сосема нов Брзина и ентузијазам се Угледа 1 : 22 скала далечински управувач високи перформанси рели автомобил sereies Симулира вистинска стил Одлична боја за квалитет Таписерии и моден дизајн Жив и одлично во стил Да се осигура години на проблеми со слободен Висок квалитет ремек-дело за најновите перформанси Долго далечински растојание Целосна fuctions : напред, назад, лево свртување, во право се претвори(Прилагодливи ratio), stop (стоп), Лебдат,4 тркала ,Низок напон заштита,диск,флеш светлина Одлична за собирање или како подарок.
Пакет :
1 *автомобил модел 1 * далечински controler 1 * usb полнач 1 * manul на англиски јазик

Други карактеристики

Тип:
Автомобил
Карактеристики:
Далечинска Контрола
Пригушување серво:
16g
CE:
Тип
Состојба на Собранието:
Подготвени-to-Go
Материјал:
Пластични,Метални,Гума
Контрола На Канали:
4 Канали
сертификација:
CE
Димензии:
21cm x 13cm x 9cm (L x W x H)
моќност:
електронски моќ
Wheelbase:
32.4 cm
Контролор На Владата:
MODE1,MODE2
Број На Модел На:
9602
Далечинска Контрола:
Yes
Серво управувач:
16g
Тип Број:
232132322
Гаранција:
1 година
Предупредување:
Полначот Полна Батеријата
Бренд Име:
hugine
Вртежен момент:
50N.м
Пакетот Вклучува:
Батерии Далечински Контролер,Полнач
Скала:
1
Акција Време:
30min
Бар-кодот:
No
Возраст Опсег:
> 14 години,Grownups
Гуми Песна:
29.6 cm
Полнење Напон:
110-240V
Далечински Растојание:
>25m
дизајн:
Висока Брзина на РК автомобил
Карактеристики:
Шок Отпорни, Модел

Најдобри понуди