• Неодамнешно
  • -15 %
Pixhawk 2.4.5 Контрола На Летање Комбо

Pixhawk 2.4.5 Контрола На Летање Комбо

DEN 5295.00
DEN 6229.44

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Материјал:
Метал
Далечинска Контрола:
Yes
Извор На Енергија:
Електричен
Полнење Напон:
Никој
Време На Полнење:
Никој
Димензии:
Никој
Приклучоци Тип:
Никој
Контролор На Батеријата:
No
Контрола На Канали:
12 Channels & Up
Акција Време:
Никој
Контролор На Владата:
MODE1,MODE2
Состојба на Собранието:
Unassembled Комплет
Возраст Опсег:
> 8 години
Тип:
Авион
Карактеристики:
Далечинска Контрола
Воздушна Фотографија:
No
Пакетот Вклучува:
Никој

Најдобри понуди