• Неодамнешно
  • -4 %
HSP 02088 РК Автомобил TPE 3*14 FH Завртка 1/10 Замена на Резервни Делови

HSP 02088 РК Автомобил TPE 3*14 FH Завртка 1/10 Замена на Резервни Делови

DEN 69.00
DEN 72.00

Количина на стоки
Тековен

Карактеристики :
100% Сосема Нов
Дел No : 02088
Дел Име : TPE 3*14 FH Завртка
Количина : Како Слика.
Ве молиме обратете се до вашиот настава за дел број и слика

Други карактеристики

Бренд Име:
JYDCET
Материјал:
Метал
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Алатка Материјали:
Собрани класа
За Возило Тип:
Автомобили
Број На Модел На:
02088
Технички параметри:
KV1100
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Надградба На Делови/Додатоци:
Завртка
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Завртка
is_customized:
Yes

Најдобри понуди