• Неодамнешно
  • -40 %
0 Универзална Заеднички Првенство Б Поставите Копачка Завртки За Далечинска Контрола HSP Redcat Надмине РК 1/10 Модел на Автомобил Резервни Делови

0 Универзална Заеднички Првенство Б Поставите Копачка Завртки За Далечинска Контрола HSP Redcat Надмине РК 1/10 Модел

DEN 84.00
DEN 139.20

Количина на стоки
Тековен


Предмет : Челик Вози Првенство Б
Пакетот Вклучува : 2x Челик Вози Првенство Б
Компатибилен со :
1/10 Скала Redcat Трки HSP Надмине Модел на Автомобил
Задоволството на клиентите ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање,Условите на плаќање е дозволено да бидат направени од страна на Зачувам, Виза, Мастеркард, Moneybookers, Western Union, Банкарски Трансфер, и така натаму.
Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
ако не знаете како да се плаќаат пари,
ве молиме погледнете го ова link : http : //help.aliexpress.com/payment_method.html
Превозот
1). Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
2). Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
3). Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.
Политика На Враќање
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!

Други карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Број На Модел На:
02016S
За Возило Тип:
Автомобили
Надградба На Делови/Додатоци:
Адаптер
Бренд Име:
HobbyPark
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Материјал:
Метал
Алатка Материјали:
Собрани класа
Технички параметри:
Вредност 6
РК Делови и Accs:
Универзална Заеднички Првенство Б Сет
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Универзална Заеднички Првенство

Најдобри понуди