• Неодамнешно
БЕСПЛАТНИ SHIPPIING UNA9 Адаптер RC МОДЕЛ Одбор за UNA9 /ОН Полнач за Вистински Делови UNA9 Оригинални Рамнотежа Порта Префрлување Одбор

БЕСПЛАТНИ SHIPPIING UNA9 Адаптер RC МОДЕЛ Одбор за UNA9 /ОН Полнач за Вистински Делови UNA9 Оригинални Рамнотежа Порта

DEN 348.00

Количина на стоки
Тековен


Плаќање :
1. Настава : превозот времето е зависи од купувачот царинење време или виша Сила.
3 квалитетот на Производот програма за обработка на текст :
1) купувачот да ја врати стоката за нас и одговорен за враќање превозот на трошоците; откако ќе ја прими стоката ,ние ќе испрати нов производ за купувачот и се плати за испраќање превозот цена.
2 Настава : тежината и големината ние означени во пакет детали не е вистинската тежина и големина на стоката, ако ви треба да ја знаат реалната тежина и големина, вие само треба да контактирате со нас.
2 Човек-направени се оштетени, купувачи да преземе целосна одговорност.Ако купувачот има посебни барања на царинската вредност и име на објектот, ве молиме бидете потврда однапред со продавачот!Ако не,царинската вредност и името се предмет на продавачот,а купувачот е одговорен за царина!
. користете кредитна картичка плати на Alibaba, користете го Зачувам услуга
испорака :
1 АКО бесплатен превозот преку кина пост воздух mail или hk mail, доколку пакет тежина е повеќе од 2kg или пакет големина е поголема од 90СМ, ние ќе ги искористиме EMS и сл или Брод со две парцели или повеќе парцели од Кина пост воздух mail.50%
Руската Федерација
Го оценувате(време пристигна)
1.
Данок
1. Ве молиме испратете e-mail или трговија менаџер (cn110165310) контактирајте со нас. Ако купувачот не ја прими стоката во долго време, се надеваме дека купувачот може да го контактирате вашиот царинските или локалните поштата, со цел да се добие стоки наскоро.5%
Ако немате трпение да чека толку долго,ве молиме да купи објект во вашата земја или да му платат повеќе пари за брзо пратка!
Откако продавачот извршување на овие обврски,купувачот има обврска да ја напушти продавачот позитивни повратни информации!
4. Пакетот вклучува : - одбор x 1 за повеќе информации.Ако купувачот сакаат повеќе да ги користат побрзо превозот метод, како и ЕМС, DHL и сл, ве молиме да комуницирам со нас за зголемување на превозот. Ако постојат некои неочекувани проблеми се случи, ние се надеваме да ги реши проблемите со купувачот во пријателски и мирни начини како следново :
1 Ако тоа е квалитетот проблем, купувачот може да поднесе тврдат рамките 15days по приемот на стоката, купувачот мора да обезбеди на фотографии или видео и други докази за да продавачот за да се идентификуваат. Поради даночни проблем, купувачот одбие да го прими стоката, купувачот треба да се Одговорни за товарни надвор и дома.

Други карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Технички параметри:
Вредност 2
РК Делови и Accs:
Батерии - LiPo
За Возило Тип:
Авионите
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Алатка Материјали:
Батеријата
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
UNA9 адаптер
Надградба На Делови/Додатоци:
полнач
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
полнач
Тип:
Други
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Најдобри понуди