• Неодамнешно
  • -5 %
2 ПАРЧИЊА Метал Пред Задните F/R Dogbone се Вози во окното За WLtoys A949 A959 A969 A979 K929 A959-б A969-б A979-б K929-б Кабриолет Резервни делови

2 ПАРЧИЊА Метал Пред Задните F/R Dogbone се Вози во окното За WLtoys A949 A959 A969 A979 K929 A959-б A969-б A979-б K929-б

DEN 224.00
DEN 235.20

Количина на стоки
Тековен


Име на производ : Универзална Вози Заеднички/куче коска
Бренд нови : Да
Пакет Количина : 2 парчиња
Тежина : 5g
Опис : 5.3*50.8 mm

Други карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Надградба На Делови/Додатоци:
Универзална Заеднички
Број На Модел На:
A949 A959 A969 A979 K929 A959-Б A969-Б A979-Б K929-Б
За Возило Тип:
Автомобили
Бренд Име:
BLLRC
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Материјал:
Метал
Алатка Материјали:
Собрани класа
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Универзална Вози Заеднички

Најдобри понуди