• Неодамнешно
DIY Далечинска Контрола на Резервоарот Песна Шасија Паметен Робот е сет за во Автомобил

DIY Далечинска Контрола на Резервоарот Песна Шасија Паметен Робот е сет за во Автомобил

DEN 3791.52

Количина на стоки
Тековен

На Node MCU Контролер Одбор за Полнење е прикажано на сликата е само за референца. Тоа не се вклучени во производот пакет. - Тоа е DIY производи. Тоа треба u да се соберат со себе. - Патеката може да ја користите за да ја промените должината - Дали сакате да konw за Додатоци на Алуминиум Легура Автомобил Шасија Плоча. Ве молиме да го прескокнете на Производот ID : 1253162 и Производ ID : 1263851 - Модел : TP300 - Големина : околу 290 * 270 * 100mm - Тело Материјал : Алуминиум - Песна Материјал : пластика - Боја : Сребро - Plastic Load-Имајќи Тркала : Бленда : М4, Големина : 50 * 35mm - Пластичен Диск Тркало : Бленда : М3, Големина : 50 * 33mm - Мотор : 9 V 25мм Опрема Мотор со Сала Сензор Пакет се Вклучени : 1 x Далечински Управувач Песна Шасија Интелигентни Резервоарот Автомобил

Други карактеристики

Тип:
Резервоар
Карактеристики:
Далечинска Контрола
Далечинска Контрола:
Yes
Материјал:
Пластични

Најдобри понуди