• Неодамнешно
  • -10 %
10pcs 42mm 2mm/TT дупка макара/модел пластични тркала/Технологија модел делови/diy играчка додатоци/жешки тркала tamiya бебе играчки за chil

10pcs 42mm 2mm/TT дупка макара/модел пластични тркала/Технологија модел делови/diy играчка додатоци/жешки тркала tamiya

DEN 157.00
DEN 174.24

Количина на стоки
Тековен

Надворешен дијаметар : 41.8 mm Дебелина : 3.83 мм , max 7,1 милиметри(inclube средината вратило дупка чекори висина) средната дупка : 1.95 mm (тесни одговара 2mm вратило). средината треба TT дупка,одговараат за TT моторни 4pcs 1.95 mm дупка(за 2mm вратило со тесни) 4pcs 2.05 mm дупка(за 2mm вратило лабава со) Забелешка : *Прирачник за мерење,ве молиме овозможи 0-2mm грешка. За превозот : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус нема цел со информации за песната. ако ви требаат информации за песната,ве молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или Ali Express Стандард на Превозот. повеќе делови и играчки,ве молиме vist мојата продавница :

Други карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
РК Делови и Accs:
Серво Додатоци
Бренд Име:
yuanmbm
Материјал:
Пластични

Најдобри понуди