• Неодамнешно
  • -30 %
2/3/6pcs/торба За Долче Започна Кафе Капсули Филтер Првенство Refillable Обновливи Чај Кошеви Нов Стил Кафе Dripper Филтер Ефект

2/3/6pcs/торба За Долче Започна Кафе Капсули Филтер Првенство Refillable Обновливи Чај Кошеви Нов Стил Кафе Dripper Филтер

DEN 248.00
DEN 354.72

Количина на стоки
Тековен


торба торба Карактеристики : 1.100% Висок квалитет и сосема нов. 2.Тоа е лесен за чистење. 3.Совршен за подобро кафе мелење 4.Постојана обновливи капе кафематот филтер,трајни производи за користи. 5.Добро филтрирање ефект. 6. Водата штекер во средината на производот овозможува на кафе во прав подобро да се впие и екстракт. Спецификации Материјал : Храна Одделение PP+ Нерѓосувачки челик Машинско Сертификација : ФДУ /CE/ЕУ Функција : Еко-пријателски Прибор за кафе & чај : Кафе Филтер во Боја : Црна/Кафеава Капацитет : Големина : 35mm*54mm Забелешка : 1. Не може да се користи многу фини кафето. 2. Вметнете ја машината да се обрне внимание на насоката , капсулата во водата дупка позиција на машина вода игла позиција ,а потоа притиснете машина се справи со пиво. 3. Употребата на капсули мора да се инсталира на силиконски О-Прстен и филтер. Пакет се вклучени : 2/3/6pcs Кафе Филтер Кошеви

Други карактеристики

боја:
2 парчиња Црна, 3pcs Браун, 3pcs Црна, 6pcs Браун, 6pcs Црна, 2 парчиња Интегрален
Бренд Име:
Belr-Housewares
Материјал:
PP
Филтер Тип:
Обновливи Филтри
Тип:
За Долче Започна Кафе Филтри Кошеви
боја:
црна /кафеава
Материјал:
Храна Одделение PP+ 304 од не ' Рѓосувачки челик Машинско
Капацитет:
Големина:
35mm*54mm
тип 1:
Обновливи Долче Започна Кафе Капсула Првенство
тип 2:
Refillable Кафе Dripper
тип 3:
Кафе & Чај Алатки
Тип 4:
Постојана Филтер Кафе Производител

Најдобри понуди