• Неодамнешно
  • -48 %
02 Големина Dripper Керамички кафематот V60 Кафе Капе Кафе Бруер Бело/Црна/Кафеава Еспресо Создателот Испратите 40 Парчиња Филтри за слободни

02 Големина Dripper Керамички кафематот V60 Кафе Капе Кафе Бруер Бело/Црна/Кафеава Еспресо Создателот Испратите 40 Парчиња

DEN 748.00
DEN 1439.52

Количина на стоки
Тековен


започнете Цена : $5.19 Цена : $6.29 Цена : $4.19 Цена : $22.90 Цена : $29.99 Цена : $18.89
крајот
Предмет : 1 PC Бесплатен Превозот Еспресо Кафе V60 Ладно Driper
Материјал : Керамички
Големина : шоу на слики
Боја : Црна. бела, Кафеава
Она што ќе Добиете : Еден Dripper + 40 Pcs филтри.
Детални Слики :

Други карактеристики

Капацитет:
0.45 L
Бренд Име:
ecocoffee
Кафе Котел Тип:
Кафе Percolators
Материјал:
порцелански
Класификација:
Италијански
Капацитет:
301-400ml
Спецификација:
350ml

Најдобри понуди