• Неодамнешно
  • -43 %
Длабоко Бран 3 Снопови Со Затворање Човечка Коса Снопови Бразилецот Коса Ткаат Снопови Со Затворање ALIPOP Чипка Затворање Не Remy 4 ПАРЧИЊА

Длабоко Бран 3 Снопови Со Затворање Човечка Коса Снопови Бразилецот Коса Ткаат Снопови Со Затворање ALIPOP Чипка Затворање

DEN 2632.00
DEN 4617.60

Количина на стоки
Тековен

(плус споделуваат убави слики ќе имаат можност да ги добиете $30 награда)
2. Q3 : Може да го мојот нова коса бидат обоени/обоена?
A3 : да,можете Да го боја на нашата коса.
На кадрава,телото бран,лабава бран и длабоко бран се мери кога косата е влечат права. Q2 : Може косата се исправи или завиткан?
А2 : Да,тоа е 100% човечка коса,па се третираат како свој. Без разлика дали сте нови на нашата веб-страница или нов клиент во принцип, нашата цел е да биде вашиот прв избор со висок квалитет 100% Remy коса екстензии.
buyer_experience_End
feedback_Begin
1.Незадоволни : ве Молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратните информации.Ние ви препорачуваме да се консултирате со професионална ако у сакаат да бојата на вашата нова коса.(прилагодено цел прифатени)
shipping_End
FAQ_Begin Q1 : Како косата е мери?
А1 : директно текстури се мерат точно на должината.
about_us_End
hair_usage_Begin
Користете широк-заб чешел нежно миеш косата ,кадрава коса pls мазна коса со рака.Ве молиме да ни даде можност да се реши проблемот.
2 : Дали постојат какви било скршено или погрешен производ, pls правите фотографии и да контактирате со нас asps. Искуство нашата посветеност денес; да почне шопинг за вашиот совршен изглед на Alipop губење на компанијата.Измијте ја со јасно топла вода и длабоко состојба за време, тоа ќе се добие подобро и подобро!
hair_usage_End
buyer_experience_Begin Купувачот го Плати превозот цена Продавачот го плати превозот цена Фото обезбеди Размена на располагање им се допаѓаат/Недостоен ДА го Промени стилот во боја или ДА Превозот погрешна предмети или бои да да ДА Квалитет проблем да да ДА Вештачка причина не не не НЕ
1 : Pls провери пакет внимателно кога у добиете пакет.Ко-перење е често се смета за многу добар за кадрава коса.
верзија=1.
Не четка за коса од коренот до врвот.Можете да навивам и исправете ја косата како што сакате, но се задржи на температурата.
Avaiable Боја : Природна црна,2#,4#,27#,33#,99#,613#,ombre боја(1b/27#,1b/33#,1b/4/27#,1b/99j#)Прилагодено Боја се прифатени премногу. Alipop коса има изградено својата репутација за продажба на највисок квалитет, згодна,мека Remy коса екстензии, придружени со речиси, пријателски и сигурен услуги на клиентите.
Достапни Коса : Богородица Коса/Remy Коса/Не-Remy Коса
Перика : Прав,Телото Бран,Длабоко Бран,Лабава бран,природни бран итн.Вашиот позитивен фидбек е голема моќ за нас да се продолжи со обезбедување на висок квалитет на косата и одлична услуга.

Други карактеристики

Должина:
12 & 14 & 16 & Closure 10, 14 & 16 & 18 & Closure 12, 16 & 18 & 20 & Closure 14, 18 & 20 & 22 & Closure 16, 20 & 22 & 24 & Closure 18, 22 & 24 & 26 & Closure 20, 10 & 12 & 14 & Closure 10, 10 10 10 & Closure10, 12 12 12 & Closure10, 14 14 14 & Closure12, 16 16 16 & Closure14, 18 18 18 & Closure16, 20 20 20 & Closure18, 22 22 22 & Closure20, 24 26 28 & Closure20, 24 24 24 & Closure20, 26 26 26 & Closure20, 28 28 28 & Closure20, 12 14 14 & Closure10, 14 16 16 & Closure12, 16 18 18 & Closure14, 18 20 20 & Closure16, 20 22 22 & Closure18, 22 24 24 & Closure18, 24 26 26 & Closure20, 26 28 28 & Closure20
боја:
Природна Боја
Пакување:
3 еез Weft & 1 компјутер Затворање
Бренд Име:
ALIPOP
Погоден Умирање Бои:
сите бои
Материјал Одделение:
Не-Remy Коса
Човечка Коса Тип:
Бразилецот Коса
Може Да Се Permed:
Yes
Најдолг Коса Дел:
>=15%
Текстура:
Длабоко Бран
Стил:
човечка коса на снопови со затворање,длабоко бран снопови со затворање
Материјал:
3 снопови со затворање,Бразилецот Коса Ткаат Снопови Со затворање

Најдобри понуди