• Неодамнешно
  • -49 %
Karizma Бразилецот Коса Ткаат 3 Снопови Со Чипка Затворање Средниот Дел Лабава Бран Човечка Коса Снопови 4Pcs/многу Не-remy Коса

Karizma Бразилецот Коса Ткаат 3 Снопови Со Чипка Затворање Средниот Дел Лабава Бран Човечка Коса Снопови 4Pcs/многу Не-remy

DEN 1949.00
DEN 3821.76

Количина на стоки
Тековен


Вашиот Охрабрување е нашата Мотивација,Оставете Пет Ѕвезди За Сите Продавачот Рејтингот.
Ако имате било каков проблем со влакна,plz ве молиме контактирајте со нас да комуницираат за решение,не остави negetive повратни информации директно.Ние разбираме
на фрустрации и проблеми што mingt се,ќе се обидеме потрудиме да го реши прашањето со вас,ние искрено се надевам дека ќе може да ни даде можност
за да се реши проблемот.Ви благодариме.
ПРОЛЕВАЊЕ СЛОБОДНИ
Кога ќе ги исполнуваат 3-5 насоки на косата.Тоа не е вистинска вирусот, љубезно ве молиме да предложи да се запечати weft повторно пред рата за да се спречи вирусот толку многу во иднина.
БРАН ГУБЕЊЕ НА ТЕКСТУРАТА
Брановидна/кадрава коса ќе стане повеќе лабава по u миење. Бидејќи тие се природни влакна, Karizma го направи тоа да се брановидна/кадрава. Но можете да го направите ur сопствени стилови на косата, со песна.
МЕТЕЖОТ СЛОБОДНИ
1. Прст чешел низ косата без проблеми
2. Со не-сулфат производи на состојба и влага третман на косата, да го направи тоа помек.
МЕРЕЊЕ
Секогаш точно должина или подолго, pls љубезно се водат на косата да се измери неговата реална должина
Одржување на косата во оригиналниот држави и да се врати во рок од 7 дена ако не сте задоволни со објектот.
Ние ќе рефундирање на дека по добивање на косата .

Други карактеристики

Должина:
12 & 14 & 16 & Closure 10, 14 & 16 & 18 & Closure 12, 16 & 18 & 20 & Closure 14, 18 & 20 & 22 & Closure 16, 20 & 22 & 24 & Closure 18, 22 & 24 & 26 & Closure 20, 10 & 12 & 14 & Closure 10, 8 8 8 & Closure8, 8 10 12 & Closure8, 10 10 10 & Closure8, 12 12 12 & Closure10, 14 14 14 & Closure12, 16 16 16 & Closure14, 18 18 18 & Closure16, 20 20 20 & Closure18, 22 22 22 & Closure20, 24 26 28 & Closure20, 24 24 24 & Closure20, 26 26 26 & Closure20
Пакување:
3 еез Weft & 1 компјутер Затворање
Бренд Име:
KARIZMA
Погоден Умирање Бои:
сите бои
Текстура:
Лабава Бран
Хемиска Обработка:
Киселина обработка
Материјал Одделение:
Не-Remy Коса
Човечка Коса Тип:
Бразилецот Коса
Најдолг Коса Дел:
>=5%
Може Да Се Permed:
Yes

Најдобри понуди