• Неодамнешно
  • -44 %
МОДЕН ДАМА Пред-Обоени 1B/Бургундија Ombre Бразилецот Коса 3 Снопови Со Чипка Затворање Човечка Коса Ткаат Не-Remy

МОДЕН ДАМА Пред-Обоени 1B/Бургундија Ombre Бразилецот Коса 3 Снопови Со Чипка Затворање Човечка Коса Ткаат Не-Remy

DEN 3200.00
DEN 5713.92

Количина на стоки
Тековен


МОДЕН ДАМА Пред-Обоени 1 B/Бургундија Ombre Бразилецот Коса 3 Снопови Со Чипка Затворање 100% Човечка Коса Ткаат Не-Remy
Продавница Име
Моден Дама Официјалната Продавница
Објектот
Моден Дама Пред Обоени Човечка Коса Со Чипка Затворање 4"x4"
Материјал
100% Необработени Бразилецот Косата, Вистински Човечка Коса
Чипка Материјал
Швајцарскиот Чипка
Боја На Коса
#1 B/Бургундија
Коса Должина
10-24inch за коса пакет, 10-20inch за чипка затворање
Губење На Тежина
95-105 G/Пакетот(За 3.
Прифати ОЕМ и Ставете Приватни Знак на Превозот
Време На Испорака
Експрес Испорака од Страна на ПРОЗОРЦИ/DHL во Рок од 3-7 Дена
Е на коса 100% човечка коса?
A : Да, косата е намален од еден донатор со целосна cuticle усогласени, ние ги направи уредни, чисти и здрави.
Може да се косата екстензии се исправи, завиткан?
A : Да, како што тоа е 100% човечка коса, тоа може да се исправи(освен кадрава коса),завиткан, обоени и избелени.
Зошто мојата коса weft добивање на вирусот?
A : не користете чешел за да се четка кадрава коса, ве молам само да работи со прстите нежно, користете широк чешел за директно или тело бран стил нежно
Зошто тело бран ќе ја изгуби начин шема?
A : телото бран стил на пазарот и тоа е пареа обработени(финализира дизајн со висока температура), ќе се врти да природни права по миење, вие може да направите различен стил со навивам за железо. Се третираат како вашата сопствена коса и да ги преземат многу се грижи за тоа, за таа да трае подолго(најмалку осум месеци), косата метежот поради сувост, масло нечистотија build-up, солена вода, chorine и не се чешла. Ако не ви се допаѓа косата, контактирајте со нас да аплицираат за враќање.
Она што е 7 дена политика на враќање?
A : Нашата компанија ви обезбеди Враќање & Наплата Гаранција во 7 дена по добивање на цел. Важно е да се задржи на косата во првобитна состојба
wy-приклучок-ѕвезда.
Колку снопови може да се направи целосна главата?
A : За просечната главата големина, тука е предлог :
8-18 инчи : 3/4 снопови се препорачува
20-30 инчи : 4/5 снопови се препорачува
Зошто мојата коса weft добивање на метежот?
О : Ова коса може да трае долго време во зависност од тоа како ќе се задржи тоа.5 МЛ/Парче)
MOQ
1 Pack
Квалитет
Не Метежот Без Пролевање Без Мирис &Целосна Крајот
Достапни Стил
Stw,Тело,Лабава Длабоко,Кадрави, Лабава Бран,Вода,Пролет Навивам, итн, pls контактирајте со нас ако е потребно
Пад На Превозот
Прифати капка превозот за малопродажба, салон за коса, училиште, итн.

Други карактеристики

Протегала должина:
затворање дизајн:
Средниот Дел, Слободни Дел, Три Дел
Број На Модел На:
црвена боја
Бренд Име:
Моден дама
Најдолг Коса Дел:
>=25%
Човечка Коса Тип:
Бразилецот Коса
Текстура:
Директно
Bleachability:
нула
Материјал Одделение:
Не-Remy Коса

Најдобри понуди