• Неодамнешно
  • -30 %
3 Пара Мажите Компресија Чорапи Лето Брзо Сува Апсорбира Дише Deodorant Памук Sock Еластичност Планина Глуждот Мажите Sock Meias

3 Пара Мажите Компресија Чорапи Лето Брзо Сува Апсорбира Дише Deodorant Памук Sock Еластичност Планина Глуждот Мажите

DEN 355.00
DEN 506.88

Количина на стоки
Тековен

Прифатени методи за плаќање : во Моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер.
Име Мажите Sock Материјал Памук,Spandex,Полиестер, Боја Црна,Сива,Сина Големина 39-43 Пол Мажи,Машки Функција Практично,Не се лизга,Дише,Absort Пот Пакување 3 Пара/многу
3 Пара Мажите Компресија Чорапи Лето Брзо Сува Апсорбира Дише Deodorant Памук Sock
Еластичност Планина Глуждот Мажите Sock Meias Материјал : Памук,Полиестер,Spandex; Боја Тип : Хит Боја, Стил : Практичен,Новина,Секојдневен,Модата; Пол : Мажи,Машки; Сезона : Пролет,Лето,Есен,Зима; Функција : Deodorant,Анти-триење,Не се лизга,Дише,Absort Пот,Анти-бактериски; Пакување : 3 Пара/многу; Sock Пакет : Opp Вреќа; Големина : 39-43.И понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови,губење на време во царинската царинење.5 велика БРИТАНИЈА 6 6. Купувачот е одговорен за било кој данок и должност задолжени од нивните земјата;
3.5 28 ЕУР 39 40 41 42 43 44 45 46 НИ 7.Ако не примите објект во рок од триесет дена,ве молиме контактирајте
нас,а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.5 Женски чорапи големина на конверзија табела Нога Должина(cm) 23 22.
За Превозот
1. Пакет брод колку што е можно побрзо по вашата исплата,Пост воздух пошта ќе ги преземе околу 30-45days, некои coutry ќе трае
35-60 дена,EMS 7-20days.Но задоцнување на испораката ќе се случи како на нашиот тим, промените
секој момент.5 7

За Плаќање
1. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на поставување на својата цел;
2. Генерално, Повеќето наредби се обработуваат во рамките на 5-7 работен ден.5 24 25 беа 25,5 26 ЕУР 35 36 37 38 39 39 40 40 НАС 5 5.Понатаму за плаќање прашања, ве молиме погледнете
плаќање помогне ,тоа може да ви помогне.На тој начин
ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Во овој магазин,"случајно мешање" избор на Боја не е поддржан
Поради снимање техники и осветлување и други причини,ќе предизвика разлики помеѓу слики
и стоки,ве молиме да се разбере!!! Машки чорапи големина на конверзија табела Нога Должина(cm) 24.5 велика БРИТАНИЈА 4 4. Ви благодариме!
Ако сте незадоволни со тоа, ве молам, ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да
се реши проблемот и да ги задоволи вас. Повеќе
опциите за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. Ви благодарам многу!
. Било какви барања ве молиме да ни кажете пред пратката испраќање,бидејќи еднаш парцели
испраќање,ние не може да промени ништо!
За Повратни Информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку
вие сте задоволни со нашите производи и услуги.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Sock
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
LKLJJ0406
Дебелина:
Стандард
Sock Тип:
Повик
Материјал:
Spandex,Памук,Полиестер
Висок:
Глуждот
датум:
20170904
боја:
Црна,Сива,Сина Чорапи
sock стил:
Практично,Од Витално Значење,Популарна,Уредно,Мода Чорапи
Пол:
Мажи,Мажи,Момчиња Sock
Сезоната:
Пролет,Лето,Есен,Зима Sock
Sock Функција:
Анти-триење,Не се лизга,Дише,Absort Пот,Анти-бактериски Sock
Пакување:
3 Пара Sock
sock пакет:
OPP вреќа
Пазарната Вредност:
12 $
Големина:
39-43

Најдобри понуди