• Неодамнешно
  • -25 %
Чешлани Памук Мажите Чорапи Есен И Зима И Топло Компресија Чорапи Смешно Шарени Фустан Екипажот Чорапи Мажите Големина 39-45

Чешлани Памук Мажите Чорапи Есен И Зима И Топло Компресија Чорапи Смешно Шарени Фустан Екипажот Чорапи Мажите Големина

DEN 202.00
DEN 268.80

Количина на стоки
Тековен


Добредојдовте на нашиот магазин
Купувачот Забелешка : 1. Без Кутија!!!!!! 2. За sock е големина ,таа се вклопи во ЕУ, 39-45 . можеби различен стил не ќе иста должина ,но тоа е уште да се вклопат ЕУ, 39-45 . дека не квалитет проблем ,тоа е нормално.Купувачите разбираат. Ви благодариме 3. Бојата може да го избере 4. На логистика, нашите парцела defaults да Кина Пост Регистрирани Воздух Mail ( сад преку e Packet Над $ 5 ), тие се логистика информации, ве молиме да се купи купувачот на леснотија. Ако ви треба други превозот методи ве молиме да ни даде порака. Информации за производот ГОЛЕМИНА : НИ 7-10 (ЕУР 39-45) Состојба : 100% Сосема нова Боја : шарени Ткаенини со Содржина:85% памук,15%Spandex Пакет : Спакувани во opp вреќа (без кутија)
Производ екранот
Исплата На плати за вашето цел на Ali Express, следете ги чекорите подолу : 1 Изберете цел и кликнете на "Плати Сега" копче 2 Изберете го вашиот претпочитан начин на плаќање врз исходот страница Превозот
1 Сите нарачки ќе биде предаден во рок од 3 до 5 работни денови по вашата исплата е потврдено преку Пост Регистрирани Воздух Mail, EMS, epacket, DHL, Fed Ex или UPS.
2 стандардниот превозот начин е Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,која обично трае околу 10-45 работни денови.Тоа зависи од дестинацијата и други фактори, ако не го добиете вашиот парцела во рок од еден месец,ве молиме контактирајте со нас веднаш.Нашата цена не вклучува никакви увозни даноци, и вие сте одговорни за царински давачки.
3 Сите наши предмети ќе бидат испратени на адресата понудени од страна на купувачите, ве молиме да ја потврдите вашата адреса внимателно пред исплата.Можете исто така да ни оставите порака, за промена на адресата пред да се брод од вашиот парцела.Откако тоа се испраќаат надвор,тоа не може да се промени било повеќе.
4 Онлајн следење на располагање.Следење на број и веб-сајтот ќе биде понуден еднаш предмети се испраќаат.
Delievery време
Политика На Враќање
Ако предмети што сте го добиле се неисправни или различни од опис,мора да контактирате со нас веднаш, така што ние може да ви даде разумно решение. Повратни информации Доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги, ние искрено се надеваме дека може да ни остави 5-ѕвезда позитивни повратни информации,Ние автоматски ќе ви остават позитивен фидбек.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Sock
Пол:
Мажи
Висок:
Членови на екипажот
Дебелина:
Стандард
Sock Тип:
Повик
Материјал:
Spandex,Памук
Број На Модел На:
nw21801-5
Бренд Име:
haiyyyk
боја:
шарени
Се прилагодат на сезоната:
есен и зима
Се прилагодат на толпата:
Кај возрасни мажи мажи
Погоден Нозе Големина:
НИ 7-10 (ЕУР 39-45)
Пакување:
Спакувани во opp вреќа ,не кутија
Карактеристики:
топлите, меки и удобни
Ткаенина Содржина:
85% памук 15%Spandex

Најдобри понуди