• Неодамнешно
  • -15 %
Висок квалитет на мажите Формално Свила чорапи Црна чиста Жакард Чорапи за машките Секси Нога Чорапи Црна Мало Бесплатен превозот

Висок квалитет на мажите Формално Свила чорапи Црна чиста Жакард Чорапи за машките Секси Нога Чорапи Црна Мало Бесплатен

DEN 436.00
DEN 512.64

Количина на стоки
Тековен

Ние не наполните повторно порибување такси.Ве молиме проверете ја вашата адреса пред да плаќање, ние ќе брод на објекти на адреса на законот. Ќе бидат вратени за целиот износ на објектот цена.)
Начин на плаќање :
Ali Express Плаќање : ; Ali Express Зачувам плаќање услуга
Кредитна Картичка; Банката да Банкарски Трансфери; Western Union,Итн. Ако вашето купување не одговара на вашите потреби или очекувања. Сите се врати ставки МОРА да биде во сосема нова состојба, што значи дека објектот е никогаш да се користи и чува во оригинално пакување.
Сите предмети ќе бидат испратени како подарок.
НАПЛАТА И УСЛУГА
Ве молиме проверете го вашиот пакет по примените, и бидете сигурни дека сакате да го задржи вашето купување. без претензии ќе биде почестен од 3 дена по пакет примени.
ПОВРАТНИ информации :
Како вредност на Клиентите, Вашите Повратни информации е многу важно за нас.
Ако пакетот е одбиено поради вашето одбивање да се плати царина и/или обврски, а купувачот тврдат дека спорот, ние имаме право да го игнорираат овој спор и не ја покривајте наплата. Контактирајте со нас да го реши ова Прашање пред да замине Неутрален или Негативен фидбек.com/store/311211
(Ве молиме забележете дека поради ограничувања во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings, бои се прикажани во фотографијата може да не соодветствуваат 100% на оние во објекти за себе. Тоа ни помогне да ги подобриме нашите услуги на клиентите.
Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на ставање на вашата нарачка
Ве молиме проверете на превозот надомест и осигурување пред да купите . Вашите нарачки може да бидат предмет на увозни давачки и/или даноци и сите дополнителни трошоци за сопствени грешки мора да биде на товар на вас.
ОДГОВОРНОСТ :
Кога подредување од нас, ќе се смета и увозникот и мора да се усогласат со сите закони и барањата на земјата во која ќе се прима објекти. Превозот и ракувањето надоместоци се неповратни. Сопствени политики широко варира од земја до земја, и ќе треба да се јавите во вашата локална царинска испостава за дополнителни информации. Вашата среќа на шопинг е нашата задоволство!!! Ве молиме контактирајте со нас на почетокот.купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност задолжени од нивните земја
ПРЕВОЗОТ :
На пратката од страна на Кина ПОСТ ВОЗДУХОПЛОВНАТА ПАРЦЕЛА за помалку од 2 kg стока,генерално тоа ќе се 15-25 работни дена.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Sock
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
TN2015502
Дебелина:
Стандард
Sock Тип:
Се облекуваат
Бренд Име:
PEAJOA
Материјал:
Rayon,Полиестер
боја:
Црна

Најдобри понуди