• Неодамнешно
  • -6 %
5 Пара/Set Мажите Глуждот Чорапи Есен Зима Дом Човек Обичните членови на Екипажот Вештачка волна Sock H9

5 Пара/Set Мажите Глуждот Чорапи Есен Зима Дом Човек Обичните членови на Екипажот Вештачка волна Sock H9

DEN 165.00
DEN 175.20

Количина на стоки
Тековен

Ние само брод да се потврди цел адреси. Ако не сте задоволни со предмети или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратните информации, ние ќе го решат проблемот веднаш, ви благодариме! Ве молиме да ни Порака од 9 : 00 часот. Ние ќе биде многу го ценат, ако може да остави вашето вистинско чувство тука. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден (со исклучок на државни празници во Кина). Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Времето за испорака зависи од Превозот Превозникот, Царинскиот и Пост Испраќање на дестинација и други фактори. Видете подолу за време на испорака за собирање на квантитативни податоци :
Ние прифаќаме e-mail барања за враќа во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел. Ако имате било какви прашања, ве молиме порака нас и ни дава шанса да ви помогне.
5 Пар x Чорапи
Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO/FPO). Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние ќе испрати пакет од Кина преку воздух пост. (GMT+8) од понеделник до сабота . Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект.5 Пара/Set Мажите Глуждот Чорапи Есен Зима Дом Човек Обичните членови на Екипажот Вештачка волна Sock H9
Карактеристики :
Тип : Чорапи
Материјал : Вештачка волна
Големина : една големина одговара на повеќето
Количина : 5 Парови
Боја : Случајни
Пол : Мажи
Напомена :
Поради различни следи и светлосен ефект,вистинската боја можеби мало различни од сликата боја. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да испратите вашата порака и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.Повеќето пакети може да се примени во 20 работни дена (4 недели). да 18 : 00часот. Ве молиме контактирајте со нас за враќање водич пред да го вратите. Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ги видиш кој е многу важен за нас. Но треба плати дополнителни превозот надомест. Ние се извинуваме за крајот на одговорот за време на празници (вклучени во недела).

Други карактеристики

Бренд Име:
JIMMYHANK
Sock Тип:
Повик
Материјал:
Полиестер
Дебелина:
Стандард
Висок:
Членови на екипажот
Број На Модел На:
128101
Тип На Објект:
Sock
Пол:
Мажи
Материјал:
Вештачка волна

Најдобри понуди