• Неодамнешно
  • -25 %
Фитнес Mens Компресија Чорапи Згусне Есен Зима Тренингот Високи Чорапи Дише Памук Calcetines Ciclismo Машки

Фитнес Mens Компресија Чорапи Згусне Есен Зима Тренингот Високи Чорапи Дише Памук Calcetines Ciclismo Машки

DEN 256.00
DEN 340.80

Количина на стоки
Тековен


Фитнес Mens Компресија Чорапи Згусне Есен Зима Тренингот Високи Чорапи Дише Памук Calcetines Ciclismo Машки
Пакетот вклучува :
1 пар чорапи компресија
Сите пакет ние сен d надвор од Кина пост или e Packet . Можете да ги пратите вашите пакет за време на испорака .
Ако купувате 2 пара , вие ќе добиете попуст од 5%.

Други карактеристики

Големина:
S, M, L
Тип На Објект:
Sock
Пол:
Мажи
Висок:
Членови на екипажот
Sock Тип:
Повик
Материјал:
Најлон,Памук
Бренд Име:
ZMHTDREAMHUNTER
Број На Модел На:
YD315
Дебелина:
Дебели
Спортски чорапи:
Фудбал Чорапи Мажи
Компресија Sock Мажи:
пети чорапи
дизајн:
едноставен и печатење
Велосипедизам Sock Мажи:
фудбал чорапи
meia ciclismo:
calcetines ciclismo
Calcetines Ciclismo Hombre:
кошарка чорапи
работи чорапи:
човекот високи чорапи

Најдобри понуди