• Неодамнешно
1pair=2 парчиња Нови не се лизга fashionmen средината на теле должина sock Antiskid дебели мека топло yogo дома кат чорапи

1pair=2 парчиња Нови не се лизга fashionmen средината на теле должина sock Antiskid дебели мека топло yogo дома кат чорапи

DEN 123.84

Количина на стоки
Тековен


Бидејќи за разлика од материјалните,секоја серија на производство на чорапи' модел е различен.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Sock
Пол:
Мажи
Висок:
Членови на екипажот
Sock Тип:
Повик
Бренд Име:
YEAMOLLY
Дебелина:
Дебели
Материјал:
Полиестер

Најдобри понуди