• Неодамнешно
Hirigin 5 Пара/Set Сплит Прсти машки Чорапи ноќта на Вештерките Мажите Чорапи Коски Печати Личност Зимската Термална Чорапи Обичните Памучни Чорапи

Hirigin 5 Пара/Set Сплит Прсти машки Чорапи ноќта на Вештерките Мажите Чорапи Коски Печати Личност Зимската Термална

DEN 383.52

Количина на стоки
Тековен

Ве молиме оставете порака за мене во секое време.100% money-back Загарантирани! Сите производи ќе бидат тестирани во 100% пред породувањето. Испорака : продуктите ќе биде испорачуван Кина Пост , Тоа ќе потрае 15-25 работни дена од пратката датум.Јас би бил среќен да ви помогне . Ако следниве околности се случи, Ние ги сноси сите трошоци за враќање на стоката Или reshiped 1.Податоците единици на големината табела се обично СМ или Инчи, па ве молиме да се внимава на нив. Производот во пратката не е во согласност со производот.Бидејќи царинскиот во посебните земји се потешко ? Многу од нашите логистика опции не се достапни, бидејќи на високи тарифи. Продавница сопственикот работен ден од понеделникSaturday9?00 AM23 : 00 ЧАСОТ. Време за да го добиете пакет надминува вети време. Ние ги сноси сите трошоци за враќање на стоката 2.
Ве молиме дозволете ни да знаеме пред да замине никакви негативни повратни информации или 1 точка 2 точка ниска НСД или да се отвори било која спорови за Paypal, и Ebay, ве молиме да ни даде можност да ги разреши евентуалните проблеми и ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби. Ако ви треба изразат превозот услуга, ве молиме контактирајте со нас пред цел(Телефон мора да се for international express превозот, Ако треба изразат превозот услуга, ве Молиме имајте во вашиот Телефон кога на вашата исплата.Ние ги сноси сите трошоци за враќање малување на стоки 3. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Предметите ќе бидат испратени од страна на USPS во САД, Апсолутно Безбедно! Тоа ќе трае 7-12 работни дена од пратката датум. Вашето мислење е многу важно за нас, позитивни повратни информации и 5 Бодови НСД е високо ценет.
Ако било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку "Прашајте го продавачот прашање" ,Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, се должи на висока јачина на звук на дневни дојдовни е-пораки и временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш. Производите добиени се нецелосни.За нарачки под $5, ќе се користат други начини на транспорт, бидејќи на скапи следење на информации трошоци. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/buyin g.
Доколку наредбата под не повеќе од 5 долари,ве Молиме да не избере E-Пакет.

Други карактеристики

Големина:
One Size
Бренд Име:
hirigin
Број На Модел На:
Адвокатско чорапи
Материјал:
Памук,Полиестер
Sock Тип:
Повик
Дебелина:
Стандард
Висок:
Глуждот
Тип На Објект:
Sock
Пол:
Мажи

Најдобри понуди