• Неодамнешно
  • -30 %
LeFifino Среќен Овошје Мажите Долги Чорапи Лето Цреша, Лимон Ананас Новина Креативни Шарени Чешлани Памук Екипажот Чорапи Le38240

LeFifino Среќен Овошје Мажите Долги Чорапи Лето Цреша, Лимон Ананас Новина Креативни Шарени Чешлани Памук Екипажот Чорапи

DEN 122.00
DEN 174.72

Количина на стоки
Тековен


Мажите е Среќен Овошје Памучни Чорапи *Материјал : Памук *Големина : Слободен Големина(38-45 EUR/ 6-10.5 НАС) *Боја : Виолетова Црна, Жолта Розова *вклучува : 1pcs чорапи *Пакет : Opp вреќа Избор на боја Информации за Производот детали за Производот УСЛУГИ Топла продажба на производи од врвот продавачи Сите нарачки се испраќаат од Aliexpress магацини и Кина поштата складишта во рок од 24 часа Посветен на сервисот за ПАКУВАЊЕ И ИСПОРАКА ГАРАНЦИЈА Уживате во мирот на умот со Ali Express & Кина поштата складишта врата-до-врата пакување и испорака заштита

Други карактеристики

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Sock
Пол:
Мажи
Дебелина:
Стандард
Висок:
Членови на екипажот
Материјал:
Полиестер,Памук,Spandex
Бренд Име:
LeFifino
Sock Тип:
Повик
Број На Модел На:
Le382
Име:
мажите чорапи,човек чорапи,памучни чорапи
Стил:
Млади,Секојдневен,Мода,Спорт,Фустан,Смешни
Серија:
20180207
Големина:
38-45EUR/ 6-10.5US
дизајн:
Лимон Цреша Ананас
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Возраст:
Возрасните Мажи Машки
Спортски Стил:
Работи,Кошарка, Фудбал,кошарка,велосипедизам,планинарење,фудбал
За сезоната:
пролет,лето,есен,зима
Функција:
Анти-Бактериски,Дише,Топло

Најдобри понуди