• Неодамнешно
  • -40 %
10 Пара Пролет Лето Памук Голема Ниска Намали мажи Големи димензии Бели Чорапи Глуждот Плевел Sokken calcetines hombre divertidos 46 45 44

10 Пара Пролет Лето Памук Голема Ниска Намали мажи Големи димензии Бели Чорапи Глуждот Плевел Sokken calcetines hombre

DEN 530.00
DEN 883.20

Количина на стоки
Тековен


1 Lot=6 Парови, Овој објект е еден голем Плус големина, ЕУ големина 40-46 НИ големина 7-11.5
адвокатско чорапи човек чорапи мажите мода машки чорапи

Други карактеристики

Големина:
EU 40-46 US 7-11.5
Тип На Објект:
Sock
Пол:
Мажи
Дебелина:
Стандард
Sock Тип:
Се облекуваат
Материјал:
Памук
Бренд Име:
FMcosier
Висок:
Не Покаже

Најдобри понуди