• Неодамнешно
  • -25 %
Девојки Чорапи Симпатична Цртан Филм Зајакот Мачка Печати На Животните Памук Коленото Висока Долги Чорапи Прибор За Облека

Девојки Чорапи Симпатична Цртан Филм Зајакот Мачка Печати На Животните Памук Коленото Висока Долги Чорапи Прибор За Облека

DEN 80.00
DEN 106.08

Количина на стоки
Тековен


Цртан филм Девојки Чорапи Симпатична Зајакот Печати на Животните Памук Бебе Деца Чорапи Коленото Висока Долги Чорапи Деца Девојка Прибор за Облека Одделот Име : Деца Предмет Тип : Чорапи Шаблон Тип : Цртан филм Пол : Девојка Материјал : Памук Боја : Розова боја Бела Сива големина возраст Должина една големина 3 T-12 T 40-42cm/15.74-16.53 Пакување, Вклучувајќи : 1 пар sock

Други карактеристики

Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Sock
Број На Модел На:
децата чорапи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Памук
Пол:
Девојки
Бренд Име:
WEIXINBUY
Шаблон Тип:
Цртан филм

Најдобри понуди