• Неодамнешно
Високо Квалитетен Моден Зимски Бебе Девојки Хулахопки Памук Долги Топли Хулахопки На Децата Години Децата Девојки Тесни Нога Потоплите Чорапи

Високо Квалитетен Моден Зимски Бебе Девојки Хулахопки Памук Долги Топли Хулахопки На Децата Години Децата Девојки Тесни

DEN 132.96

Количина на стоки
Тековен


Бебе Момче Девојки Топло Pantyhose Чорапи!
Висок квалитет и Сосема нови 100%
Главната Боја : Како На Сликата Шоу
Ново во Мода Материјал : Памук Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме. Ве молиме љубезно се однесуваат на вашите деца реалната висина и големината на табелата пред купување/наддавање. Ви благодариме.
Пакет се вклучени : 1x Pantyhose
Големина На Табелата :
Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме. Големина Совети Висина Возраст 18/20 70-80 СМ 6-12 M 21/23 80-90 CM 1-2 Y 24/26 90-102 CM 2-4 Y
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Преглед :

Други карактеристики

Големина:
S, M, L
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Тесни
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
Хулахопки
Материјал:
Памук
Бренд Име:
Emmababy
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Девојки

Најдобри понуди