• Неодамнешно
  • -12 %
Бебе да Ползи Sheathed Заштита на Коленото Памук Не се Лизга Топло Задебелување Чорапи Sheathed TWS0391

Бебе да Ползи Sheathed Заштита на Коленото Памук Не се Лизга Топло Задебелување Чорапи Sheathed TWS0391

DEN 92.00
DEN 104.16

Количина на стоки
Тековен


100% нов бренд и висок квалитет !!
Име : Деца Sheathed
М aterial : Памук
пол : Девојки и момчиња
Големина : onesize
Бои : црна,сина,розова,сива,darkgray
Продажба : 1pc/многу
должина : 12-14cm

Други карактеристики

Големина:
onesize
Бренд Име:
Ана & Џојс
Материјал:
Памук
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Dot
Број На Модел На:
ATWS0391
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Sock

Најдобри понуди