• Неодамнешно
  • -11 %
Нова пролет и лето цртан филм бебе чевли чорапи не се лизга на кожата на децата кат брод чорапи памук бебе чорапи 0-1-3 години децата sock

Нова пролет и лето цртан филм бебе чевли чорапи не се лизга на кожата на децата кат брод чорапи памук бебе чорапи 0-1-3

DEN 251.00
DEN 281.28

Количина на стоки
Тековен


Дното должина околу 11cm,12cm,13cm,14cm,на цевка околу 3,5 см

Други карактеристики

Големина:
11cm, 12cm, 13cm, 14cm
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Sock
Број На Модел На:
xiaohyan чорапи
Материјал:
Полиестер,Памук
Бренд Име:
Tukla бебе
Пол:
Унисекс
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Животните

Најдобри понуди