• Неодамнешно
Топла чипка жартиера назад цвест транспарентен fishnet хулахопки црни секси чорапи жените pantyhose црево Танц Трикотаж секси долна облека 022

Топла чипка жартиера назад цвест транспарентен fishnet хулахопки црни секси чорапи жените pantyhose црево Танц Трикотаж

DEN 202.56

Количина на стоки
Тековен

Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Ние продавачот не се во надлежност на увозни давачки, купувачот е одговорен за тоа. Секој спор предизвикан од ова е неразумно. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. BR купувачот ве молиме наведете cpf или cnpj, тоа ќе биде подобро за вас да се добие побрзо. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.
За превозот
1. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.

Други карактеристики

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Тесни
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
OXOSEXY
Дебелина:
Стандард
Број На Модел На:
SW022 8713
Материјал:
Spandex,Микрофибер,Полиестер
За публиката:
Жените бедрото високи чорапи
дизајн:
тесни чорапи
Вклучуваат:
тесни Кубанската Пета Чорапи
Стил:
секси Порибување
боја:
црна,бела,Тен,црвена
is_customized:
Yes
Боја Стил:
Природна Боја

Најдобри понуди