• Неодамнешно
  • -29 %
SANWOOD Мода Жените Чипка Кавга Глуждот Чорапи Секси Еластична Ultrathin Чиста Кратки Чорапи

SANWOOD Мода Жените Чипка Кавга Глуждот Чорапи Секси Еластична Ultrathin Чиста Кратки Чорапи

DEN 37.00
DEN 51.84

Количина на стоки
Тековен

Спецификации :
Моден секси ultrathin види-преку чорапи за жените.
Високо еластична, трајни и удобно.
Одличен избор за жените во ова лето.
Тип : Чорапи
Пол : Жените
Големина : Една Големина
Стил : Неврзан
Сезона : Летни
Материјал : Чипка
Прилики : Дома, на Секојдневниот Живот, Забава, итн.
Карактеристики : Мека, Дише, Тенок, Краток
Должина : 23cm - 25cm/9.06" - 9.84" (Прибл.)
Забелешки :
Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.
Пакетот Вклучува :
1 Пар Чорапи

Други карактеристики

Пол:
Жените
Тип На Објект:
Sock
Бренд Име:
SANWOOD
Шаблон Тип:
Dot
Sock Тип:
Повик
Објектот Должина:
23cm - 25cm/9.06 - 9.84 (Approx.)
Број На Модел На:
8109151
Дебелина:
Тенка
Материјал:
Најлон

Најдобри понуди