• Неодамнешно
  • -10 %
Жените Секси Хулахопки Кристал Мрежа Fishnet Pantyhose Плус Големина Чорапи Bling Женски Хулахопки Трикотаж Meias Collant Femme SW065

Жените Секси Хулахопки Кристал Мрежа Fishnet Pantyhose Плус Големина Чорапи Bling Женски Хулахопки Трикотаж Meias Collant

DEN 160.00
DEN 177.60

Количина на стоки
Тековен


порибување имаат еластичност, не Постои големина над облека, следниве големина на табела претставува максимална кревање опсег, за повикување само.
Ние се увезени машини, погоден за надворешна трговија, плетење на број на рамки, евтини
Големина на Единица Половината Бедрото Теле Должина една големина CM 46-110 20-70 15-50 60-150 ВО 18.11-43.3 7.87-27.59 5.9-19.68 23.62-59.05 Дали за да го отворите Crotch
не,не се Отворени Crotch Материјал Хулахопки имаат два вида на Rhinestones боја : бела Rhinestones, шарени Rhinestones.
Имаме речиси 300 рачно изработени камења, и други ниски цени на производи, само повеќе од 70 парчиња, ве молиме да ги споредиме Тие може да се покаже стара слава во текот на ноќта,ве најпознатите фасцинантен лик на вечерва,повеќето сјајна ѕвезда, Пакет
Независна едноставно пакување(opp вреќа и еден bodystocking ), Не школка пакување.
Bodystocking не вклучува Камшик панталони, обетки, и други додатоци. Зошто да изберете ни фабрика Штекер,Силна фабрика сила, стабилно снабдување
1.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, Ние сме чесни и industrious работници, за вас од Кина за да испратите евтини производи. Ние сигурно ќе се решава во прв пат.
Ве молиме да веруваат во нас, прва класа на услуги, евтини производи.
2.Превозот и стареењето : стоката треба 15-60days на вашата страна,ве молиме почекајте пациентот.Ако сè уште не добиваат стоката после 60 дена или имате било каков проблем со нашиот крпа,ве молиме контактирајте со нас и не ни остави лош пофалби и спорови,ние ќе го реши вашиот проблем во прв пат.
Bodystocking Добра еластичност ,фабрика Штекер,фабриката е чиста и уредна

Други карактеристики

Бренд Име:
N НИВНАТА Млади
Шаблон Тип:
Dot
Материјал:
Најлон
Дебелина:
Стандард
Број На Модел На:
SW065c1skin
Тип На Објект:
Тесни
Пол:
Жените
Стилот 1:
Чорапи
Стил 2:
хулахопки за мажи
Стилот 3:
хулахопки за жени
Стилот 4:
Кристал
Стилот 5:
божиќ чорапи
Стил 6:
calcetines mujer

Најдобри понуди