• Неодамнешно
  • -14 %
ZHBSLWT 16 Бои 3D Печатење на Животните Жените Чорапи Секојдневен Цртан филм Чорапи Унисекс Ниска Намали Глуждот Чорапи

ZHBSLWT 16 Бои 3D Печатење на Животните Жените Чорапи Секојдневен Цртан филм Чорапи Унисекс Ниска Намали Глуждот Чорапи

DEN 69.00
DEN 80.64

Количина на стоки
Тековен

Во Парк Висок квалитет, прифатлива цена, ве молиме остатокот увери купување Големина : како што е прикажано на слика Машки или женски, неутрални чорапи Здраво драги мои пријатели, доколку купите повеќе од 6 парови, ние ќе ви даде бесплатно испраќање регистрирани парцела, следење на број може да се распрашува на нет, ако сте во сад, ќе испрати epacket, бесплатно, ако купат за пет пара на следново, ние ќе ви даде бесплатно испраќање обичните парцела, без следење на информации на интернет, се надевам дека ќе се разбере

Други карактеристики

Тип На Објект:
Sock
Пол:
Жените
Број На Модел На:
0986
Дебелина:
Стандард
Бренд Име:
ZHBSLWT
Sock Тип:
Повик
Шаблон Тип:
Геометриски
Објектот Должина:
19cm
Материјал:
Полиестер
is_customized:
Yes
Боја Стил:
Природна Боја

Најдобри понуди