• Неодамнешно
  • -6 %
SLMVIAN 20 боја Мода 3D Дигитална Печатени Унисекс Симпатична Ниска Намали Глуждот Чорапи жените чорапи Calcetines Жените Секојдневен Mujer Чорапи

SLMVIAN 20 боја Мода 3D Дигитална Печатени Унисекс Симпатична Ниска Намали Глуждот Чорапи жените чорапи Calcetines Жените

DEN 63.00
DEN 66.72

Количина на стоки
Тековен

Во Парк Висок квалитет, прифатлива цена, ве молиме остатокот увери купување Големина : како што е прикажано на слика Машки или женски, неутрални чорапи Здраво драги мои пријатели, доколку купите повеќе од 6 парови, ние ќе ви даде бесплатно испраќање регистрирани парцела, следење на број може да се распрашува на нет, ако сте во сад, ќе испрати epacket, бесплатно, ако купат 6 парови на следново, ние ќе ви даде бесплатно испраќање обичните парцела, без следење на информации на интернет, се надевам дека ќе се разбере

Други карактеристики

Тип На Објект:
sock влечки
Пол:
Жените
Бренд Име:
SLMVIAN
Дебелина:
Стандард
Број На Модел На:
22A
Материјал:
Памук,Полиестер
Шаблон Тип:
Геометриски
is_customized:
Yes
Боја Стил:
Природна Боја

Најдобри понуди