• Неодамнешно
  • -21 %
ZHBSLWT 3D Печатење на Животните Мода Жените Чорапи Секојдневен Симпатична Унисекс Ниска Намали Глуждот Повеќе Бои

ZHBSLWT 3D Печатење на Животните Мода Жените Чорапи Секојдневен Симпатична Унисекс Ниска Намали Глуждот Повеќе Бои

DEN 60.00
DEN 76.32

Количина на стоки
Тековен

Во Парк Висок квалитет, прифатлива цена, ве молиме остатокот увери купување Големина : како што е прикажано на слика Машки или женски, неутрални чорапи Здраво драги мои пријатели, доколку купите повеќе од 6 парови, ние ќе ви даде бесплатно испраќање регистрирани парцела, следење на број може да се распрашува на нет, ако сте во сад, ќе испрати epacket, бесплатно, ако купат 6 парови на следново, ние ќе ви даде бесплатно испраќање обичните парцела, без следење на информации на интернет, се надевам дека ќе се разбере

Други карактеристики

Тип На Објект:
Sock
Пол:
Жените
Дебелина:
Стандард
Бренд Име:
ZHBSLWT
Sock Тип:
Повик
Шаблон Тип:
Печати
Број На Модел На:
01
Објектот Должина:
19cm
Материјал:
Полиестер
is_customized:
Yes
Боја Стил:
Природна Боја

Најдобри понуди