• Неодамнешно
  • -10 %
3 Пар/многу STERNBILD 2018 Нови Жените Глуждот Невидливи Чорапи Памук Брод Брод Кратки Чорапи Жените Зима Топли Чорапи Calcetines Подарок

3 Пар/многу STERNBILD 2018 Нови Жените Глуждот Невидливи Чорапи Памук Брод Брод Кратки Чорапи Жените Зима Топли Чорапи

DEN 56.00
DEN 62.40

Количина на стоки
Тековен


STERNBILD 2018 Нови Жените Глуждот Невидливи Чорапи Памук Брод Брод Кратки Чорапи Жените Зима Топли Чорапи Calcetines Подарок

Други карактеристики

Тип На Објект:
Sock
Пол:
Жените
Дебелина:
Стандард
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Sternbild
Материјал:
Полиестер,Памук
Sock Тип:
Повик
Објектот Должина:
18cm
Број На Модел На:
LOA179
Име на производ:
Жените Глуждот Невидливи Чорапи

Најдобри понуди