• Неодамнешно
  • -31 %
26 стилови Жени Секси Fishnet Шема Жакард Нога Warmers Чорапи Pantyhose Хулахопки фенси ноќен клуб 1pcs dww18

26 стилови Жени Секси Fishnet Шема Жакард Нога Warmers Чорапи Pantyhose Хулахопки фенси ноќен клуб 1pcs dww18

DEN 36.00
DEN 52.32

Количина на стоки
Тековен


>5pcs руската Федерација бесплатен превозот
треба се направи цел прво ,оставете порака до мене ,јас ќе се промени на превозот надомест за вас .
26 стилови Жени Секси Fishnet Шема Жакард Нога Warmers Чорапи Pantyhose Хулахопки фенси ноќен клуб производ слика :
2.Детали фотографии 1.Малку темата е нормална ситуација ,не може да забранета ,ако вие не сакате ,pls воопшто не се направи цел 2.Големината неколку големи или мали, тоа е нормално ,бидејќи нејзините направени од страна на човекот страна ,ако не сакате pls воопшто не се направи цел 3.Ние може да не обезбеди следење на информации (помалку од 10usd) 4.Овој член е без мало пакет 5.Ние ги испратите случаен боја 6.ние само бидете сигурни дека производот е исто ,брендот висат ознака можеби различни ,ако не сакате,pls не го прават цел 7.гаќи една големина значи случаен size 8.Затоплување : pls прочитате пред да направите нарачка
стариот клиентите имаат 5%попуст
ако погоре 200можеби само треба малку пари ,може да се испратат со емс или dhl,ако сакате,pls контактирајте ме

Други карактеристики

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Тесни
Пол:
Жените
Материјал:
Најлон,Полиестер,Памук
Дебелина:
Стандард
Број На Модел На:
dww18
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Европа
Сезоната:
Пролет, Лето, Есен
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Големина:
една големина
Материјал:
како на слика
Употреба:
подарок
Пакет:
opp

Најдобри понуди