• Неодамнешно
  • -15 %
LNRRABC Удобно Жените Слободни Големина Невидливи Тенка Точка Печати Чорапи Чипка Мека Multicolor Ниска Намали Глуждот Чорапи Секојдневен Трикотаж

LNRRABC Удобно Жените Слободни Големина Невидливи Тенка Точка Печати Чорапи Чипка Мека Multicolor Ниска Намали Глуждот

DEN 58.00
DEN 68.16

Количина на стоки
Тековен

Производ возрасни категории : возрасни чорапи
Главната ткаенина компоненти : Памук
Функција : пот, мирис, вентилација
Погоден за сезона : Летни
Пол : Женски
Боја : како што е прикажано на Слика
Големина На : Слободен
Количина : 1 пар Тежина : Слободен Големина одговара за 22.5-24.5 cm нога должина

Други карактеристики

Големина:
One Size
Тип На Објект:
sock влечки
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер,Памук
Бренд Име:
LNRRABC
Број На Модел На:
глуждот чорапи
Шаблон Тип:
Печати
Дебелина:
Тенка

Најдобри понуди