• Неодамнешно
  • -5 %
Посебни конкуренција Жените Професионални Fishnet Хулахопки Ballroom&латинска Танц Тешко Предиво Еластична латинска Танц чорапи Со Баласт

Посебни конкуренција Жените Професионални Fishnet Хулахопки Ballroom&латинска Танц Тешко Предиво Еластична латинска Танц

DEN 401.00
DEN 422.40

Количина на стоки
Тековен


Опис 100% Сосема Нов И Висок квалитет, Големина : Висина 145-180cm,хип : 60-120cm може да носат Материјал : Spandex Оваа точка е многу популарна, тоа е направен од мек материјал, удобно да го допре и да носат Особено погоден за лето нога чорапи Висока свила чорапи секси мода

Други карактеристики

Големина:
One size
Тип На Објект:
Тесни
Пол:
Жените
Материјал:
Најлон,Полиестер,Spandex
Дебелина:
Стандард
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Artact
Број На Модел На:
XCG074
боја:
Црна/Беж/Карамел
Големина:
One size
Име на производ:
Професионални Латинска Танц Порибување
Функција:
Професионалец,напорно,еластичен
Dancewear:
Нога Хулахопки За Возрасни Девојка
фитинг:
Посебно за конкуренција и да го покаже
Ткаенини:
78-80% Најлон, 20-22% Spandex
превозот:
Бесплатен превозот

Најдобри понуди