• Неодамнешно
  • -5 %
LANSWE Секси жени партија клуб pantyhose солидна бренд најлон fishnet лето ultrathin дама хулахопки женски порибување трикотаж Шупливи надвор

LANSWE Секси жени партија клуб pantyhose солидна бренд најлон fishnet лето ultrathin дама хулахопки женски порибување

DEN 123.00
DEN 129.12

Количина на стоки
Тековен


Внимание : Сите наши облека следи Азија големина која е можеби малку помали. Ве молиме погледнете го исчистите големина на табелата кога ќе изберете фитинг облека. Плаќање : Ние ги поддржува следниве методи на плаќање. Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay
Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест (освен бесплатен превозот на предмети). Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 5 дена откако вашата уплата е завршен. Ние не гарантира дека сите парцели испорака на време за царинската чистење пати во одделни земји или од други причини. Ве молиме имајте во предвид дека купувачот се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се наплати, кога пратката пристигна вашата земја на царинската управа. Ако одбие да се соберат дополнителни трошоци, пратката ќе се вратат во нашиот магацин. Ние ќе нема враќање превозот обвиненија за вас ( бесплатен превозот објектот ќе се изврши проневера 30%). Штета, големината или одговара на прашањата : Сите предмети големина ние натпреварот со рака. На готовиот големина прикажани може да се разликува од околу +-1 инч. Ако ви се најдат предмети не се погодни за вас и имате прашања, можете да контактирате со нас директно. Боја Несовпаѓање : Ние ќе се обидеме што е во моја моќ за да направи фотографии за да се покаже предмети вистинската боја. Сепак, разликите во боја може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот осветлување, припадност и сл. Ако точно се добијат погрешна боја, ние и ветуваме да се вратат сите вас. Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации се многу важни за нас. Ве молиме да оставите позитивен фидбек и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми за нашите предмети или услуги. Ве молиме слободно контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации. Ние ќе ги реши сите ваши проблеми прво.

Други карактеристики

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Тесни
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
AX617-1
Материјал:
Spandex,Најлон
Дебелина:
Тенка
Бренд Име:
LANGSHA
боја:
Црна
Стил:
Голема fishnet, Средината fishnet, Мали fishnet

Најдобри понуди