• Неодамнешно
Коди Челик Секојдневен Глуждот Чорапи Жена на Модата на Цртан филм Мачка Чорапи Памук Жените Симпатична Летна Невидливи Женски Чорапи 3pairs/многу

Коди Челик Секојдневен Глуждот Чорапи Жена на Модата на Цртан филм Мачка Чорапи Памук Жените Симпатична Летна Невидливи

DEN 157.44

Количина на стоки
Тековен

ЧОРАПИ ИНФОРМАЦИИ Родова Жена/Девојки Боја Шарени, Како слика покажува Материјал Памук, Полиестер, Spandex Големина Слободни големина, погоден ЕВРА : 33-39 НАС : 5-7.5 Пакет Opp вреќа Пакет : 1lot=3 пара Забелешка За Русија клиенти, ве молиме да го напишете вашето име и презиме. Еластичноста на чорапи е добро, Погоден ЕВРА : 33-39 НАС : 5-7.5. Можете да изберете различни стилови или изберете она што ние ви препорачуваме во опција. Ако производот има било какви прашања ве молиме контактирајте со нас, не даваат лоши повратни информации.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Sock
Пол:
Жените
Материјал:
Акрилик,Памук,Полиестер
Дебелина:
Стандард
Sock Тип:
Повик
Шаблон Тип:
Цртан филм
Број На Модел На:
AA6604
Бренд Име:
КОДИ ЧЕЛИК
Објектот Должина:
18cm--25cm
боја:
Шарени Чорапи (6 Бои)
Материјал:
Памук,Полиестер,Акрилик
Сезоната:
пролет&лето&есен
1lot:
=3pairs
Шема:
На Цртан Филм Мачка
Големина:
EUR
Материјал Сооднос:
80%Памук,10%Полиестер,10%Акрил
Стил-1:
Жените Чорапи Мода
Стил-2:
Памук Жена Секојдневен Чорапи
Стил-3:
За Женски Чорапи

Најдобри понуди