• Неодамнешно
Коди Челик Чорапи Лето Womans Бренд Bowknot Мода Чорапи За Жена Секојдневен Сите Натпревар Чорапи Памук Женски 5pairs/многу

Коди Челик Чорапи Лето Womans Бренд Bowknot Мода Чорапи За Жена Секојдневен Сите Натпревар Чорапи Памук Женски 5pairs/многу

DEN 199.68

Количина на стоки
Тековен


ЧОРАПИ ИНФОРМАЦИИ Родова Жена/Девојки Боја Шарени, Како слика покажува Материјал Памук, Полиестер, Spandex Големина Слободни големина, погоден ЕВРА : 33-39 НАС : 5-7.5 Пакет Opp вреќа Пакет : 1lot=5 парови Забелешка За Русија клиенти, ве молиме да го напишете вашето име и презиме. Еластичноста на чорапи е добро, Погоден ЕВРА : 33-39 НАС : 5-7.5. Можете да изберете различни стилови или изберете она што ние ви препорачуваме во опција. Ако производот има било какви прашања ве молиме контактирајте со нас, не даваат лоши повратни информации.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Sock
Пол:
Жените
Број На Модел На:
AA6077
Материјал:
Акрилик,Памук,Полиестер
Дебелина:
Стандард
Sock Тип:
Повик
Шаблон Тип:
Печати
Бренд Име:
КОДИ ЧЕЛИК
Објектот Должина:
18cm--25cm
боја:
Шарени Чорапи (5 Бои)
Материјал:
Памук,Полиестер,Акрилик
Сезоната:
Лето&Пролет&Есен
1lot:
5 парови
Шема:
bowknot
Големина:
EUR
Материјал Сооднос:
70%Памук,20%Polyeste,10%Акрил
Стил-1:
Чорапи Лето Womans
Стил-2:
Чорапи За Жена
Стил-3:
Чорапи Памук Женски

Најдобри понуди