• Неодамнешно
  • -39 %
[COSPLACOOL]Ако Можете Да ја Прочитате Оваа Донеси Ми Кафе Чорапи Жените Harajuku Унисекс Скејтборд Meias Секојдневен Calcetines Mujer

[COSPLACOOL]Ако Можете Да ја Прочитате Оваа Донеси Ми Кафе Чорапи Жените Harajuku Унисекс Скејтборд Meias Секојдневен

DEN 94.00
DEN 154.08

Количина на стоки
Тековен


[COSPLACOOL]"Ако Можете Да ја Прочитате Оваа Донеси Ми Кафе" Чорапи Жените Harajuku Унисекс Скејтборд Meias Секојдневен Calcetines Mujer
Големина : EU35-40,US5-8.5
Answer : ___________________________ Note : 1. Ве молиме овозможи 1-2 CM се разликува поради manualmeasurement. 2. Вистинска боја може малку поинаква од слики се должи на многу фактори како што се компјутер на екранот е со резолуција, светлината, контрастот и сл. Се надевам на разбирање. Имајте пријатен шопинг ден! 3. Почитувани купувачот, нашата цена е најниска цена, не вклучувајќи ги и увозните давачки. Драги пријатели,Добредојдовте на нашата продавница,Споделување на производот што сте го добиле на СНС ( како што се VK, Pinterest,Facebook, Твитер и др. ) и да ни испрати слики од екранот може да се $1 попуст or5% попуст во следната цел за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве Молиме слободно контактирајте со нас на прво место. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.Со цел да испратите објекти од веднаш, ве молиме љубезно ве молиме да ги споделите со нас вашите детали превозот адреса руската Пост известување треба да ги користите Клиенти Корисници Полно Име 1. Примачот Име И Презиме : 2. Телефон за контакт Бр. : 3. Превозот адреса : 4. Post code/ поштенски код : Откако ќе го поставите цел. На овој начин, ние може да се испратат објектите во рамките на 7business дена како е можно, и можете да ги добиете безбедно во најкусо време.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Sock
Пол:
Жените
Материјал:
Најлон,Памук
Дебелина:
Стандард
Објектот Должина:
one size
Број На Модел На:
5W3411
Шаблон Тип:
Писмо
Бренд Име:
COSPLACOOL
Sock Тип:
Повик
Тип На Објект:
Sock
Пол:
Жените
Sock Тип:
Повик
Карактеристики:
Дише, абсорбента, анти-beriberi, анти-триење
За сезоната:
пролет,лето,есен, зима
Пакување:
OPP вреќа
Големина:
EU35-40,US5-8.5
Тежина:
About 41g

Најдобри понуди