• Неодамнешно
  • -35 %
[EIOISAPRA]Ултра-тенок Транспарентен Сјајот Блескави Шарени Чорапи Жените Принцези Чипка Сокс Креативни Meias Reto Calcetines Mujer

[EIOISAPRA]Ултра-тенок Транспарентен Сјајот Блескави Шарени Чорапи Жените Принцези Чипка Сокс Креативни Meias Reto Calcetines

DEN 81.00
DEN 124.32

Количина на стоки
Тековен


Answer : ___________________________ Note : 1. Ве молиме овозможи 1-2 CM се разликува поради manualmeasurement. 2. Вистинска боја може малку поинаква од слики се должи на многу фактори како што се компјутер на екранот е со резолуција, светлината, контрастот и сл. Се надевам на разбирање. Имајте пријатен шопинг ден!

Други карактеристики

Тип На Објект:
Sock
Пол:
Жените
Бренд Име:
EIOISAPRA
Материјал:
Свила,Поли
Шаблон Тип:
Шарени
Број На Модел На:
6W3945
Sock Тип:
Повик
Дебелина:
Тенка
Објектот Должина:
ONE SIZE
стил:
Елегантна, Смешни, Креативни,Среќен
За сезоната:
Пролет,Лето
Место на Потекло:
JinHua,Кина
Големина:
EU35-43,US5-8.5
Тежина:
About 24g

Најдобри понуди