• Неодамнешно
  • -20 %
Основно прашина hepa Филтер за ilife V1 ilife х5 v5s V3 V3s v5pro ilife v5s про робот правосмукалка прибор Делови

Основно прашина hepa Филтер за ilife V1 ilife х5 v5s V3 V3s v5pro ilife v5s про робот правосмукалка прибор Делови

DEN 403.00
DEN 504.00

Количина на стоки
Тековен


1 buc Примарна Филтер Замена за ilife V1 ilife х5 v5s V3 V3+ v5pro ilife v5s про робот правосмукалка Делови Пакет Вклучува :
1 buc Примарна Филтер Соодветен Модел : ilife V3 v1 v5 серија ilife х5 v5s ilife V3 V1 V3s v5pro ilife v5s про
Ве молиме контактирајте со нас и за други модели. Ви благодариме.

Други карактеристики

Тип:
Правосмукалка Делови
Вакуум Дел Тип:
Филтри
Број На Модел На:
За ilife V1 ilife х5 v5s V3 V3s v5pro ilife v5s про

Најдобри понуди