• Неодамнешно
  • -10 %
3pcs оригинални правосмукалка делови 1pcs робот Правосмукалка Прашина Бин Кутија +2 парчиња HEPA Филтер за xiaomi robotisc Sweeper ми робот

3pcs оригинални правосмукалка делови 1pcs робот Правосмукалка Прашина Бин Кутија +2 парчиња HEPA Филтер за xiaomi robotisc

DEN 1343.00
DEN 1491.84

Количина на стоки
Тековен

Опис на производот 100% оригинални нови. Објектот пакетот вклучува : 1 buc прашина кутија + 2 парчиња HEPA Филтер

Други карактеристики

Тип:
Правосмукалка Делови
Вакуум Дел Тип:
Филтри
Број На Модел На:
ми робот

Најдобри понуди