• Неодамнешно
  • -20 %
НОВИ Оригинални ILIFE ИНФРАЦРВЕНАТА Светлина Бар сензор замена за ILIFE v3s v3L v3s про v5 v5s v5s про х5 Робот правосмукалка делови

НОВИ Оригинални ILIFE ИНФРАЦРВЕНАТА Светлина Бар сензор замена за ILIFE v3s v3L v3s про v5 v5s v5s про х5 Робот правосмукалка

DEN 911.00
DEN 1139.04

Количина на стоки
Тековен


НОВИ Оригинални ILIFE ИНФРАЦРВЕНАТА Светлина Бар сензор замена за ILIFE v3s v3 L v3s про v5 v5s v5s про х5 Робот правосмукалка делови
Компатибилен со : за ILIFE v3s v3 L v3s про v5 v5s v5s про х5
пакет : 1 buc Светло сензор Бар

Други карактеристики

Тип:
Правосмукалка Делови
Вакуум Дел Тип:
Појаси
Број На Модел На:
за ILIFE v3s v3L v3s про v5 v5s v5s про х5

Најдобри понуди