• Неодамнешно
  • -15 %
Невидливи по нишката високи потпетици објавено задебелување силика гел транспарентен нога чевли rearfoot налепници

Невидливи по нишката високи потпетици објавено задебелување силика гел транспарентен нога чевли rearfoot налепници

DEN 41.00
DEN 48.00

Количина на стоки
Тековен


[xlmodel]-[производи]-[32413] Ќе Ви се Допадне ..
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

Други карактеристики

боја:
круг стил, долг стил
Тип На Објект:
Табани
Шаблон Тип:
Цврста
Функција:
Хард-Носи,Анти-Лизгава
Материјал:
Силикони
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Бренд Име:
HoneyCherry

Најдобри понуди