• Неодамнешно
SENTCHARM Нови Пристигнување двострано Сомот Лента Shoelaces High-end Shoestrings За Секојдневен Чевли на 7 Бои

SENTCHARM Нови Пристигнување двострано Сомот Лента Shoelaces High-end Shoestrings За Секојдневен Чевли на 7 Бои

DEN 264.00

Количина на стоки
Тековен


SENTCHARM Нови Пристигнување двострано Сомот Лента Shoelaces High-end Shoestrings За Секојдневен Чевли на 7 Бои
ПОВРАТНИ информации
1.Ако добиете и како нашите предмети, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди и да го оставите позитивен фидбек. Тоа е навистина важно за нас.
2.Ако производот има проблеми, или не сте задоволни со производот. Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти негативна или неутрална повратни информации.Ние ќе го реши проблемот на најдобар начин.
ПРЕВОЗОТ
1.Превозот Време : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 7 работни дена по приемот на плаќање .
2.Пакет : Сите предмети се професионално се одликува со големо внимание за да се обезбеди безбедно испорака.
ВРАЌАЊЕ&РАЗМЕНА ПОЛИТИКА
1.100% на испорачани производи со добар квалитет и под строги испитување пред превозот. Ние ќе се обидеме потрудиме да се избегне било кој квалитет на проблемот.
2.Ако не се задоволни кога ќе го примите објект. Ве молиме контактирајте со нас прв, а потоа се врати кај нас во рок од 15 дена за замена или пари назад. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога thay се враќаат. Купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба,и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.(И назад превозот цена од страна на купувачот.)

Други карактеристики

Должина:
80cm, 100cm, 120cm, 140cm, 160cm
Тип На Објект:
Shoelaces
Број На Модел На:
B124
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
испратено шарм
Материјал:
Најлон
Функција:
Моден
боја:
Црна, Сина, Бела, Зелена, Розова, Кафена, Светло Кафена
Должина:
80cm, 100cm, 120cm, 140cm, 160cm

Најдобри понуди