• Неодамнешно
  • -32 %
2017 Топла Продажба На Лего Бетмен Филм saat wekker reveil Дигитални reloj despertador Led 7 Боја Флеш Аларм Деца Часовник Види

2017 Топла Продажба На Лего Бетмен Филм saat wekker reveil Дигитални reloj despertador Led 7 Боја Флеш Аларм Деца Часовник

DEN 130.00
DEN 191.52

Количина на стоки
Тековен


Бизнис Известување Драги Ценети купувачи! Добредојдовте на нашата продавница. Ние се ДОВЕДЕ Часовник Фабрика продавачот. Нашата компанија се ангажирани во трговијата на мало и трговија на големо бизнис на LED Осветлувањето , ВОДЕН Часовник,Насловна&Градина Додатоци, исто Така Часовникот моделот може да се прилагоди Ние поддршка dropshipping . Ве молиме слободно контактирајте со нас ако сакате да ни направи dropshipping за вас. Пратката ќе се во добра пакување и не се вклучени секоја фактура. Можеме да започнеме да се направи бизнис со вас по потврдувањето подетални информации.
За Батеријата :
Никој батеријата вклучени
2*AG13 копчето Батерии(се Користи за Екранот работи)- НЕ се ВКЛУЧЕНИ
4*AAA батерии се користат за Промена на Бојата (може да се insteaded од адаптерот во кутијата)
Часовникот Детали :
Материјал : Пластика
Големина : 8*8*8cm
Пакет : со подарок кутија (9*9*9cm)
ИСПОРАКА МЕТОД :
1.Економијата На Превозот
Оваа превозот метод може да се следи само во Кина,без било следење на информации откако пакет лево на Кинески Обичај
(Обично околу 25-50 работни дена пристигнат) на Овој превозот метод вклучувајќи ги следниве превозот компанија Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус 4 PX Сингапур Пост НП Про Correos Економија OMNIVA Економски Воздух Mail Posti Финска Економија Кралската Пошта Економија Ruston Економски Воздух Mail SF Економски Воздух Mail Sun You Економски Воздух Mail Yanwen Економски Воздух Mail
2.Стандард На Превозот
Стандард на превозот може да се следи се до пакет потпишан од страна на Клиентите (најдобар начин да се избере) околу 20-45 работни дена пристигнат, Бразил/Русија за 25-55 работни дена пристигне Следниве се Стандардни за испорака метод : Ali Express Стандард Превозот Кина Пост Регистрирани Воздух Mail e Packet CORREOS PAQ 72 Posti Финска Ruston (руски Воздух Сингапур Пост 4 PX Посебна Линија-YW
3.Експрес Испорака
За Изразат Испорака, pls контактирате директно за најдобра цена
Повратни информации :
Ние ќе ги остави сите клиенти 5 ѕвезди позитивни повратни информации, сакаат сите мои пријатели може да го стори истото за нас
ако имате било какви проблеми, pls контактирајте со нас за најдобро решение пред 1-3 Ѕвезди повратни информации лево,ви Благодариме

Други карактеристики

Тип:
Аларм Часовниците
Стил:
Модерна
Тежина:
150g
Обликот:
Плоштад
Екран Тип:
LED
Функција:
боја се менува
Должина:
80mm
Функција:
Календари,LUMINOVA
Дијаметар:
80mm
Motivity Тип:
Дигитални
Дисплеј Тип:
Дигитални
Материјал:
Пластични
Форма:
Единствен Лик
Бренд Име:
Дада D.C. Браната
Број На Модел На:
led будилник
Ширина:
80mm
Тип:
Аларм Часовниците
Име:
la casa центар

Најдобри понуди