• Неодамнешно
  • -10 %
Diy прозрачна ѕиден часовник прозрачна месечината ѕиден часовник молчи види ѕид декорација

Diy прозрачна ѕиден часовник прозрачна месечината ѕиден часовник молчи види ѕид декорација

DEN 1944.00
DEN 2160.00

Количина на стоки
Тековен

Количина : 1 Димензии : Дијаметар 30cm = 12" Материјал : Акрил + ПВЦ Карактеристики 1. Нов дизајн, по зрачење на природна светлина во текот на ноќта или во темнината на месечината може да се гледа во светло емитуваат часовник. 2. Висока прецизност ласерско сечење процес. 3. Ултра-тивко движење, не крлежи, особено погоден за домашна употреба. 4. Метална боја покажувачот. 5. Висок-квалитет акрилик лист, висок сјај. Answer : ___________________________ Note : Оваа ставка е во вид на боја од слика длабоко, светлосен ефект на Земјата е прозрачна сјајот на месечината не се добри, умот внимателно шут Производ слики се renderings, физичка слика е прилично длабока, умот внимателно шут Почитувани Купувачи, ве молиме оставете порака што треба да се "Земјата", или "месечина"

Други карактеристики

Лист Големина:
12 инчен
Тип:
Ѕидни Часовници
Дијаметар:
30cm
Должина:
30mm
Motivity Тип:
Дигитални
Применливи Сместување:
дневна соба
Тело Материјал:
Пластични
Ширина:
30cm
Комбинација:
Ги одделува
Обликот:
Кружни
Дисплеј Тип:
Игла
Стил:
Европа
Форма:
Единствен Лик
Материјал:
Пластични
Шема:
Сценско
Број На Модел На:
30cm
Функција:
светлина
Ѕиден Часовник Тип:
..

Најдобри понуди